MEKANİK TESİSAT

ÖNCÜL SOĞUTMA olarak; bireysel konut uygulamaları, villa, toplu projeler, işyerleri ve alışveriş mekezleri projeleri ile kurumsal ısıtma, klima ve havalandırma proje ve taahhütlerinde müşterilerine her zaman en yeni, mimari estetiğe uygun, çevreci, enerji tasarrufunu ve minimum enerji kullanımını dikkate alan, teknolojik niteliklere sahip, en kaliteli ürünleri ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Soğutma Tesisatı Nasıl Seçilir?

R410a gazı kullanılarak tasarlanan ve çevreye zarar vermeyen soğutma tesisatlarının seçilmesi gereklidir. Araç klimalarında, evsel ve ticari soğutucularda kullanılan bu gaz sağlıklı iklimlendirmeler yaratmanızı sağlar. Soğutma tesisatlarınızı seçerken önceliğiniz çevreci bir yapı satın almak olmalıdır. Sonrasında mekanlarınıza uygun kapasitede ürünler seçmeniz gerekir. Klima da soğutma sistemlerine dahil edildiği için dilerseniz bu cihazları da satın alabilirsiniz. Kavurucu yaz aylarında en çok satın alınan ürünlerden olan klimaları ev ve iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Ancak fabrika, üretim tesisi, otel vb. alanlarda geniş bir soğutma tesisatına ihtiyacınız olacaktır. Soğutma sistemleri de ısıtma sistemleri gibi teknik analizlerden sonra kurulmalıdır. Özel proje hazırlanmadan yapılacak montaj uygulamaları binalarınıza zarar verebilir.

Konut ve İş Yerleri Okul Hastane
Konferans Salonu Spor Salonu
Tiyatro ve Sinema Salonları
Belediye Sosyal Tesis Kültür Merkezi
AVM
Fabrika vb. mekanlarınız için soğutma sistemleri sunan ekiplerle çalışarak sağlıklı bir karar verebilirsiniz. Isıtma ve soğutma sistemlerinde mekanın büyüklüğüne, istenen ısı ve soğukluk hacmine, mekanda yaşayacak kişi sayısına, mekan katlarına, mimari yapıya, kullanılacak yakıt türüne göre projeler çalışılmaktadır.