SU SOĞUTMA KULESİ SERVİSİ

   Su soğutma kuleleri çalışma prensiplerine göre karşı akışlı ve çapraz akışlı kuleler olmak üzere ikiye ayrılır. Karşı akışlı su soğutma kulelerinde su yukarıdan aşağı süzülürken hava aşağıdan yukarı hareket eder. çapraz akışlı su soğutma kulelerinde su yukarıdan aşağı inerken hava akımı yataydır. Son yıllarda karşı akışlı kuleler tercih edilmektedir.     

 Su soğutma kulesi servisi ÖNCÜL SOĞUTMA olarak; Firmamız Su soğutma kulesi değişimi yerine bakım revizyonu yaparak hizmetler vermektedir.Su soğutma kulesi servis, bakım, revizyon hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü soğutma kulesi, uzmanlaşmış ve yeterli servis gerektirir. Kirlilik, aşınma ve yetersiz bakım aralıkları, toplam ısı oranının düşmesine neden olur ve soğutma ekipmanına zarar verebilir ve üretim sürecinde arzulanan bir kesintiye neden olabilir. Profesyonel Hizmet ve Soğutma Kulesi Yükseltmesinin Faydaları: Sorunsuz ekipman çalışması Uzun servis ömrü enerji tasarrufu (su, elektrik) ekipmanın toplam ısı oranındaki artış ekipmanın güvenli bir şekilde çalışması Mevzuat ve ekolojide değişen gereksinimlere uyum Hizmet ve yeniden yapılandırma alanlarında sunulan hizmetler: Her tür soğutma kulesi, kompakt soğutma kulesi, buhar kondenseri, kuru soğutucu teknik durumu, revizyonları ve onarımlarının analizleri Fan yığınları, fanlar / pervaneler, elektrik motorları, soğutma dolguları, sürükleme giderici, panjur, su dağıtım sistemleri, pompalar, su arıtma ve filtrasyon ekipmanları teknik devletin, revizyonların, onarımların ve değiştirmenin teknolojik bileşenlerini değiştirir.